Poniedziałek, 6 lutego 2023r. | Imieniny: Doroty, Bogdana, Pawla

Finały powiatowe w szachach drużynowych

28 listopada, 2022
15 listopada w budynku MCK w Radłowie odbyły się finały powiatowe w szachach drużynowych.

Turniej ten został po raz drugi zorganizowany w naszej Gminie i cieszył się ogromnym zainteresowaniem. W turnieju wzięło udział 20 drużyn z powiatu Tarnowskiego. Łączna ilość startujących zawodników przekroczyła 80 osób. Sędziami turnieju były Panowie Wiesław i Paweł Kasperek. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na kolejne zawody.

Klasyfikacje końcowe finału powiatowego Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych.

Igrzyska Dzieci

10. Radłów

Fot. Maksymilian Pochroń

Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.