Czwartek, 6 sierpnia 2020r. | Imieniny: Slawy, Jakuba, Oktawiana
Pokaż menu

Finał Pucharu Burmistrza 2020

30 czerwca, 2020
27 czerwca na Stadionie Miejskim w Radłowie odbył się Finał rozgrywek o Puchar Burmistrza Radłowa.

O godzinie 16:00 rozegrany został mecz o 3 miejsce, w którym zmierzyły się drużyny LUKS Wola Radłowska oraz Radłovia II Radłów. Po wyrównanym spotkaniu lepszy okazał się zespół z Woli Radłowskiej wygrywając 1:0. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył w 68 minucie Rafał Wajnbrener z rzutu karnego.

W wielkim finale, który został rozegrany o godzinie 18:00 zmierzyły się drużyny Radłovii I Radłów oraz Olimpii Biskupice Radłowskie. Drużyna Olimpii niespodziewanie w meczu grupowym wyeliminowała drugi zespół  Radłovii. Pierwsza Dryżyna Radłovii trafiła natomiast do grupy, w której musiała rozegrać dwa mecze. W pierwszym meczu bardzo wysoko pokonała zespół z Niwki, by w drugim po wyrównanym pojedynku wygrać tylko 1:0 z drużyną z Woli Radłowskiej.
Finał niestety okazał się jednostronnym widowiskiem. Kibice dość licznie zgromadzeni na radłowskim Stadionie nie mogli narzekać gdyż zobaczyli aż 7 bramek. Radłovia pokonała drużynę z Biskupic 7:0 i zdobyła Puchar Burmistrza Radłowa.

Mecz o 3 miejsce:
LUKS Wola Radłowska – Radłovia II Radłów
Wynik: 1:0  (Rafał Wainbrener – rzut karny)

Finał:
Radłovia I Radłów – Olimpia Biskupice Radłowskie
Wynik 7:0 (1:0 Żurek, 2:0 Gąsawski, 3:0 Klich, 4:0 Klich, 5:0 Żurek, 6:0 Magiera, 7:0 Żurek)

Na zakończenie Burmistrz Zbigniew Mączka wręczył najlepszym drużynom pamiątkowe puchary oraz czeki na sprzęt sportowy. Poniżej prezentujemy klasyfikację generalną Pucharu Burmistrza:
1.    Radłovia I Radłów
2.    Olimpia Biskupice Radłowskie
3.    LUKS Wola Radłowska
4.    Radłovia II Radłów
5.    KS Nwika

Dziękujemy zawodnikom  za walkę i sportowe emocje oraz zapraszamy za rok na kolejne rozgrywki o Puchar Burmistrza. Informujemy również, że Puchar za trzecie miejsce dla zespołu z Woli Radłowskiej jest do odebrania w Urzędzie Miejskim w Radłowie. Miejmy nadzieje, że Zarząd Klubu przemyśli swoje postępowania i odbierze zasłużenie wygraną nagrodę.

Finał Pucharu Burmistrza 2020

Fot. Maksymilian Pochroń
Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).