Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba
Pokaż menu

Festyn #SzczepimySię w Brzeźnicy

25 września, 2021
Koło Gospodyń Wiejskich w Siedlcu, Miasto i Gmina Radłów oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie zapraszają na Spotkanie biesiadne, które odbędzie się 25 września 2021 r. od godziny 14:00 w Domu Ludowym w Brzeźnicy.

W programie:

- Możliwość zaszczepienia się przeciwko Covid-19,
- Pokaz rękodzieła ludowego,
- Degustacja potraw przygotowanych przez Kół Gospodyń Wiejskich,
- Przejażdżka bryczką
- Animacje dla dzieci,
- Wspólne biesiadowanie przy muzyce na żywo.

W czasie trwania festynu, w Ośrodku Zdrowia w Zabawie będzie można zaszczepić się przeciwko COVID-19. Zapewniamy transport samochodem przystosowanym dla osób niepełnosprawnych do punktu szczepień.
Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego.

Pożegnanie lata
Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).