Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

Dzień Działacza Kultury

29 maja, 2023
Z okazji Dnia Działacza Kultury, wszystkim pracownikom Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie oraz Twórcom i Animatorom życia kulturalnego składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości oraz uznania za Waszą pracę, jaką wykonujecie na rzecz wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Radłów.

Dziękujemy za państwa pracę na rzecz rozwoju kultury i upowszechniania sztuki. Życzymy Wam niegasnącej pasji pełnej pomysłów i wytrwałości w realizacji planów i dobrej współpracy.

Piotr Kapera 
Przewodniczący Rady Miejskiej w Radłowie

Zbigniew Mączka 
Burmistrz Radłowa
Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).