Wtorek, 25 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty

Dofinansowanie do magazynów energii – aktualizacja

21 maja, 2024

W związku z przedłużeniem przez Zarząd Województwa Małopolskiego terminu składania wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Priorytetu 2 Fundusze europejskie dla środowiska, Działanie 2.7 Wsparcie rozwoju OZE - dotacja, typ projektu A Magazyny energii wydłużamy termin składania ANKIET określających zainteresowanie uczestnictwem mieszkańców w projekcie dotyczącym budowy lub rozbudowy magazynów energii elektrycznej do dnia 30.06.2024 r.

Więcej szczegółów dotyczących naboru można znaleźć na stronie fundusze.malopolska.pl

Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.