Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba

Czytanie wzmacnia – NOC BIBLIOTEK 2021

12 października, 2021
W sobotę 9 października 2021 r. w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Radłowie odbyła się VII edycja ogólnopolskiej akcji „Noc Bibliotek”, pod hasłem „Czytanie wzmacnia”.

Spotkanie zostało zainaugurowane w Miejskim Centrum Kultury przez panią dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa, Barbarę Marcinkowską. Na sali widowiskowej przybyłym gościom został wyświetlony film pt. „Operacja człowiek w czerni”.

Następnie  uczestnicy „Nocy Bibliotek” udali się do Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej, gdzie na miłośników książek czekały liczne atrakcje m.in. prezentacja bajkowych postaci, wspólne czytanie książek, gry i zabawy z książką, konkursy z nagrodami.

Podsumowaniem spotkania było nagranie filmiku tematycznie związanego z hasłem tegorocznej edycji „Czytanie wzmacnia”. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w tym niezwykłym wydarzeniu.

Czytanie wzmacnia – NOC BIBLIOTEK 2021

Fot. Anna M. Kędzior

Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.