Wtorek, 7 grudnia 2021r. | Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora

288 120 zł na cyfryzację urzędu

16 października, 2021
W Tarnowie wręczone zostały czeki, z kwotą dofinansowania, na cyfryzację urzędów w ramach programu „Cyfrowa Gmina”.

Czek z rąk ministra Janusza Cieszyńskiego odebrał zastępca burmistrza Wiesław Armatys.

„Cyfrowa Gmina” to projekt skierowany do wszystkich gmin w Polsce, finansowany z Funduszy Europejskich, w ramach programu React-EU.

Program „Cyfrowa Gmina” skierowany jest do wszystkich gmin w Polsce.

Za otrzymane w ramach „Cyfrowej Gminy” pieniądze samorządy będą mogły sfinansować m.in. dalszą cyfryzację swoich urzędów, kupić sprzęt komputerowy dla jednostek podległych, przygotować urzędników do pracy z nowoczesnymi technologiami - wykupić szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa, wyposażyć urzędy w programy wspierające cyfrowe bezpieczeństwo.

288 120 zł na cyfryzację urzędu

Fot. Maksymilian Pochroń

Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.