Czwartek, 18 lipca 2024r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona
Pokaż menu

12 czerwca – Urząd będzie nieczynny

09 czerwca, 2020
Uprzejmie informujemy, że zgodnie z zarządzeniem Burmistrza Radłowa z dnia 8 czerwca 2020 r., 12 czerwca 2020 r. (piątek) Urząd Miejski w Radłowie będzie nieczynny.

W przypadku zgłoszenia zgonu prosimy dzwonić pod numer tel. 886 610 914 w godzinach od 7:30 do 14:00

Przypominamy również, że 12 czerwca mija termin zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych przez pełnomocników komitetów wyborczych.

W związku z tym, zgłoszenia można składać osobiście do 10 czerwca w Urzędzie Miejskim w Radłowie lub w formie skanu za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres sekretariat@gminaradlow.pl do 12 czerwca 2020 r. Oryginał tych zgłoszeń prosimy dostarczyć niezwłocznie. Za dzień dokonania zgłoszenia rozumie się dzień, w którym wiadomość trafiła na skrzynkę elektroniczną.
Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).