Sobota, 17 kwietnia 2021r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

Życzenia Wielkanocne

02 kwietnia, 2021

W dzień Świąt Wielkanocy, w czasie przepełnionym radością, prosimy o przyjęcie najszczerszych życzeń nadziei i miłości, których źródłem jest Zmartwychwstały Chrystus.

Niech ten wyjątkowy moment, symbolizujący tryumf dobra nad złem, pozwoli Wam ufnie, z optymizmem patrzeć w przyszłość, obdarzy dobrym zdrowiem, zapewni spokój ducha i obecność najbliższych.

Błogosławionych Świąt życzą:

Przewodniczący Rady Gminy Pleśna - Janusz Jarząb
Wójt Gminy Pleśna - Józef Knapik
Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).