Czwartek, 23 maja 2024r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina
Pokaż menu

Zobaczmy to jeszcze raz! „Oświadczyny” A. Czechowa w wykonaniu teatru „Wpoprzek”

15 maja, 2020

Dwa tygodnie temu, w przeddzień obchodów trzeciomajowych zaproponowaliśmy Państwu powrót do widowiska teatru "Wpoprzek", wystawionego w lutym bieżącego roku. Była to premiera "Niedźwiedzia" A. Czechowa. Dzisiaj przypominamy drugą wystawioną wówczas komedię rosyjskiego dramaturga, tj. "Oświadczyny". W spektaklu zobaczyliśmy aktorów teatru Piotra Jasiaka: Katarzynę Kras, Andrzeja Steca i Marcina Warchoła.

Wszystkich, którzy nie mieli okazji być na „walentynkowej” premierze zapraszamy do obejrzenia nagrania spektaklu.

Teatr „Wpoprzek”
Centrum Kultury w Pleśnej

LINK DO NAGRANIA

LINK DO POPRZEDNIEGO NAGRANIA ('Niedźwiedź")

Dziękujemy telewizji STARnowa.tv za wykonanie i udostępnienie nagrania całego widowiska teatralnego. Teatr „Wpoprzek” powstał z inicjatywy Piotra Jasiaka na przełomie 2017 i 2018 roku. Działa przy Centrum Kultury w Pleśnej.
Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).