Wtorek, 25 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty
Pokaż menu

Zmiany w funkcjonowaniu PSZOK w Rzuchowej

27 marca, 2023

Wójt Gminy Pleśna informuje, że od 1 kwietnia 2023 roku na wniosek mieszkańców zmieniamy dzień i godzinę funkcjonowania Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Rzuchowej. Punkt będzie czynny w każdą sobotę (za wyjątkiem świąt ustawowych) w godzinach od 7:00 do 13:00, a nie jak dotychczas w poniedziałek.

Jednocześnie w celu usprawnienia ewidencji odpadów oddawanych do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych i kontroli osób uprawnionych do ich oddawania została wprowadzona karta dostarczenia odpadów. Kartę należy każdorazowo wypełnić przed oddaniem odpadów na PSZOK. Będzie ona dostępna w wersji papierowej u pracownika obsługującego Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów oraz w wersji elektronicznej na stronie internetowej Gminy Pleśna w zakładce "Mieszkaniec - gospodarka odpadami".
Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).