Sobota, 31 października 2020r. | Imieniny: Urbana, Saturnina, Krzysztofa
Pokaż menu

Zmiana organizacji pracy Centrum Kultury. Zajęcia zawieszone

16 października, 2020

Centrum Kultury Gminy Pleśna

W trosce o zdrowie mieszkańców Centrum Kultury w Pleśnej na czas nieokreślony wprowadza następujące zmiany:
1. Centrum Kultury w Pleśnej czynne będzie w godz. 8.00 – 16.00.
2. W związku z sytuacją epidemiczną zwracamy się z prośbą, aby w miarę możliwości wszelkie sprawy załatwiać drogą elektroniczną lub przez telefon: ckplwyahesna@gmail4c.c6c1dyom ckptjelesnxzbha@inbou11teshsriag7.plv/gg0, /14/ 6798 191.
4. W sytuacjach koniecznych prosimy korzystać z dzwonka umieszczonego przy drzwiach głównych. Przy kontakcie z pracownikiem obowiązują maseczki zakrywające usta i nos oraz dystans minimum 1.5 m.
3. Centrum Kultury w Pleśnej zawiesza do odwołania zajęcia dla dzieci i dorosłych (dotyczy Pleśnej i Janowic).
Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).