Czwartek, 6 sierpnia 2020r. | Imieniny: Slawy, Jakuba, Oktawiana

Zarząd LGD Dunajec – Biała ogłosza nabór na stanowisko administracyjne

29 czerwca, 2020

Zarząd Lokalnej Grupy Działania Dunajec - Biała ogłasza nabór na stanowisko pomoc administracyjna. Oferty należy składać w terminie od 29.06.2020 r. do 13.07.2020 r. tj. poniedziałek do godz. 12:00 osobiście w biurze Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Dunajec-Biała, ul. Browarki 7, 32-840 Zakliczyn.

Zobacz szczegóły ogłoszenia: wymagania, zakres zadań, wymagane dokumenty (pdf)

Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.