Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny

Zaproszenie na spotkanie konsultacyjne w ramach przygotowania Lokalnej Strategii Rozwoju

22 czerwca, 2022

Zapraszamy na spotkanie konsultacyjne w Gminie Pleśna w ramach przygotowania Lokalnej Strategii Rozwoju. Spotkanie odbędzie się w środę, 29 czerwca o godzinie 15.00 na terenie Ośrodka Sportowo-Rekreacyjnego RELAKS.

Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.