Środa, 17 kwietnia 2024r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

Zaproszenie na konferencję „Popularyzacja inicjatyw obywatelskich dla środowiska”

02 listopada, 2016

Zarząd Stowarzyszenia GRUPA ODROLNIKA serdecznie zaprasza na konferencję pn. „Popularyzacja inicjatyw obywatelskich dla środowiska”, która odbędzie się w Centrum Produktu Lokalnego w Rzuchowej (Gm. Pleśna) dnia 17 listopada 2016 r. tj. czwartek.

Celem konferencji jest wymiana poglądów i doświadczeń w zakresie tworzenia i współpracy przy realizacji inicjatyw lokalnych, ich roli dla środowiska oraz wzmacniania więzi społecznych. Przedstawiony zostanie również modelowy obraz współpracy lokalnej na rzecz ochrony środowiska. Do udziału zaprosiliśmy ekspertów i praktyków, którzy gwarantują wysoki poziom merytoryczny konferencji.

Konferencji towarzyszyć będzie wykład poświęcony sadom tradycyjnym i ich znaczeniu dla środowiska.

Do udziału w konferencji zapraszamy przede wszystkim:

a) rolników, właścicieli gospodarstw agroturystycznych,
b) przedstawicieli Lokalnych Grup Działania,
c) przedstawicieli organizacji pozarządowych w tym KGW, organizacji turystycznych,
d) przedsiębiorców / restauratorów,
e) przedstawicieli samorządu terytorialnego,
f) wszystkie osoby zainteresowane tematyką konferencji.

Udział w konferencji należy potwierdzić przesyłając formularz zgłoszeniowy w terminie do dnia 9 listopada 2016 roku włącznie na adres wskazany w formularzu zgłoszeniowym.

Liczba miejsc jest ograniczona zaś o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Wydarzenie jest elementem projektu realizowanego przez Stowarzyszenie „GRUPA ODROLNIKA” z siedzibą i biurem: Rzuchowa 1, 33-114 Rzuchowa w ramach projektu pn. „Przyroda nie zna nagrody ani kary zna tylko konsekwencje - inicjatywy lokalne na rzecz zrównoważonego rozwoju powiatu tarnowskiego” dofinansowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie umowa nr 218/2015/Wn12/EE-il/D.
Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).