Wtorek, 25 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty
Pokaż menu

Zaproszenie na bezpłatne szkolenia dla rolników

03 października, 2016

Stowarzyszenie GRUPA ODROLNIKA zaprasza rolników na bezpłatne szkolenie z zakresu:  

  • 13 października - Podatkowo–księgowe uwarunkowania sprzedaży bezpośredniej produktów pochodzenia rolniczego,
  • 14 października - Uwarunkowania prawne sprzedaży bezpośredniej produktów pochodzenia rolniczego.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia 11 października. Szklenie odbędzie się w Centrum Produktu Lokalnego w Rzuchowej, 33-114 Rzuchowa 1A.

Szkolenia są bezpłatne.

Szkolenia są częścią zadania pod nazwą „Rozbudowa sieci sprzedaży Produktów Lokalnych z Małopolski”. Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.
Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).