Czwartek, 1 czerwca 2023r. | Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada
Pokaż menu

Z kolędą przy ognisku

19 stycznia, 2017

Po mszy świętej wieczornej w środę, 18 stycznia na placu poniżej kościoła parafialnego w Pleśnej słychać było polskie kolędy i pastorałki. A to za sprawą Centrum Kultury oraz Chóru Parafialnego w Pleśnej, którzy zaprosili wszystkich do wspólnego kolędowania przy ognisku, ciastku i gorącej herbacie. Nie zabrakło dzieci i młodzieży. Chórzyści poprowadzili wspólny śpiew, natomiast pracownicy Centrum Kultury rozgrzewali śpiewających gorącą herbatą z sokiem malinowym. W miłej, jeszcze świątecznej atmosferze prześpiewaliśmy śpiewnik. Organizatorzy dziękują wszystkim mieszkańcom uczestniczącym w spotkaniu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.
(fot. S. Smoleń)
Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).