Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny

XIX Święto Owoców w Pleśnej – informacje dla wystawców

17 maja, 2022

Organizatorzy XIX edycji Święta Owoców i Produktów Pszczelich Gminy Pleśna zachęcają do czynnego udziału w imprezie. Święto planowane jest na niedzielę, 17 lipca 2022r. Miejscem imprezy będzie Ośrodek Sportowo - Rekreacyjny "Relaks" w Łowczówku. Rozpoczęcie Święta planowane jest na godzinę 16.00.

Osoby i grupy nieformalne (m.in.: koła gospodyń, stowarzyszenia, producenci zdrowej żywności, rękodzielnicy) zainteresowani wystawieniem stoiska proszeni są o przesłanie do organizatora wypełnionych i podpisanych następujących dokumentów:
Karta zgłoszenia wystawcy
Oświadczenie - wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych

Prosimy w zgłoszeniu określić wymiary stoiska i jego wyposażenie (liczba stolików, krzeseł, namiot, dostęp do prądu). W przypadku konieczności podłączenia się do prądu, prosimy o posiadanie własnych przedłużaczy.

Wystawców prosimy o przyjeżdżanie - w miarę możliwości - z własnym namiotem.
Organizatorzy udostępniają bezpłatnie miejsce do wystawienia się. Samochody prosimy zostawić w wyznaczonych miejscach parkingowych.

Wystawcy, którzy zainteresowani są udziałem w konkursie kulinarnym "Pleśnieński Smak" powinni zapoznać się z Regulaminem konkursu oraz dostarczyć organizatorowi wypełnioną kartę zgłoszenia.

Termin dostarczenia wszystkich dokumentów kończy się z dniem 24.06.2022r. (piątek).
Uwaga! Wystawcy, którzy nie dostarczą wcześniej wypełnionej karty, nie otrzymają zezwolenia na udział w imprezie.

Organizator imprezy:
Centrum Kultury w Pleśnej
33-171 Pleśna 240
ckplesna@gmailkhbes.com

Miejsce imprezy: 49.924520253744234, 20.953532124076347

Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.