Środa, 19 stycznia 2022r. | Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Pokaż menu

X Turniej Mikołajkowy w Pleśnej

06 grudnia, 2021

W sobotę, 4 grudnia w hali sportowej w Pleśnej rozegrany został jubileuszowy, X Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej. Gospodarze - UKS "Gryf" Pleśna - stanęli na drugim stopniu podium. Gratulujemy.

Wszystkie drużyny odebrały pamiątkowe dyplomy, puchary oraz słodkie upominki. W dekoracji zwycięzców udział wziął wójt gminy Pleśna Józef  Knapik.

UKS z Pleśnej zaprezentował się w nowych strojach, zakupionych dzięki dofinansowaniu z budżetu gminy. Organizatorzy dziękują za wsparcie i zapraszają za rok na jedenastą odsłonę imprezy.

 
Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).