Środa, 19 stycznia 2022r. | Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty

X Turniej Mikołajkowy w Pleśnej

06 grudnia, 2021

W sobotę, 4 grudnia w hali sportowej w Pleśnej rozegrany został jubileuszowy, X Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej. Gospodarze - UKS "Gryf" Pleśna - stanęli na drugim stopniu podium. Gratulujemy.

Wszystkie drużyny odebrały pamiątkowe dyplomy, puchary oraz słodkie upominki. W dekoracji zwycięzców udział wziął wójt gminy Pleśna Józef  Knapik.

UKS z Pleśnej zaprezentował się w nowych strojach, zakupionych dzięki dofinansowaniu z budżetu gminy. Organizatorzy dziękują za wsparcie i zapraszają za rok na jedenastą odsłonę imprezy.

Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.