Środa, 17 kwietnia 2024r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

X sezon akcji „Wędruj Razem z Nami” przełożony na przyszły rok

19 kwietnia, 2020

Drodzy Mieszkańcy Gminy Pleśna oraz Uczestnicy akcji „Wędruj Razem z Nami”. W związku z obecną sytuacją spowodowaną pandemią wirusa SARS-Cov-2 postanowiliśmy, że jubileuszowy, X sezon naszych wędrówek zostaje przełożony na rok następny.

Tak, jak informowaliśmy przed Wielkanocą, jesteśmy pełni nadziei, że jeszcze w tym roku uda się nam zorganizować dla Was nieprogramowe wycieczki turystyczne w góry. Póki co wszyscy musimy zachowywać się odpowiedzialnie i wykazać się sporą cierpliwością.

Prosimy pomyśleć o nas ciepło, gdy będziecie indywidualnie wędrować po górskich szlakach.

Z pozdrowieniami i życzeniami zdrowia,
Jan Wójtowicz
Centrum Kultury w Pleśnej
Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).