Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

Wracają kursy autobusów obsługiwanych przez ZDiK w Tarnowie

05 czerwca, 2020

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje, że od dnia 15 czerwca 2020 roku zostanie przywrócona obsługa wszystkich linii komunikacji miejskiej według rozkładów jazdy na dni robocze wakacyjne. Począwszy od 19 marca b.r., ze względu na sytuację epidemiczną w kraju, kursy w dni robocze były i jeszcze do połowy czerwca będą obsługiwane według rozkładów jazdy na soboty.

Od 15 czerwca 2020 r. w dni robocze będą obsługiwane wszystkie kursy wymienione w rozkładach jazdy linii na dni robocze za wyjątkiem kursów posiadających oznaczenie "W - nie kursuje w okresie wakacji".

W soboty oraz w dni świąteczne obsługa linii będzie wykonywana odpowiednio według rozkładów jazdy na soboty oraz rozkładów jazdy na dni świąteczne.
Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).