Sobota, 31 października 2020r. | Imieniny: Urbana, Saturnina, Krzysztofa

Winobranie na Winnicy Dąbrówka ODWOŁANE

16 października, 2020

Organizatorzy winobrania na Winnicy Dąbrówka informują, iż w związku z obecną sytuacją epidemiczną, impreza z dnia 18 października br. zostaje odwołana.

Winnica Dąbrówka
Ekologiczne Gospodarstwo Rolne Jan Czaja

Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.