Sobota, 17 kwietnia 2021r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

Uwaga na oszustów prowadzących ankiety dotyczące fotowoltaiki

02 marca, 2021

W związku z informacjami przekazywanymi do Urzędu Gminy o konsultantach informujących o możliwości otrzymania dofinansowania na panele fotowoltaiczne z Gminy Pleśna informujemy, że Urząd Gmina Pleśna nie prowadzi żadnych projektów, w ramach których mieszkańcy mogą otrzymać dofinansowanie na montaż paneli fotowoltaicznych, wymianę kotłów.

Urząd nie wysyła żadnych ankieterów, konsultantów do domów mieszkańców.

Wszelkie informacje o ewentualnych możliwościach dofinansowania są:

a) zamieszczane na stronie internetowej Gminy Pleśna,
b) przekazywane podczas zebrań wiejskich,
c) przekazywane za pośrednictwem ogłoszeń parafialnych.
Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).