Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Utrudnienia w funkcjonowaniu Punktu Przyjęć Dzielnicowych

14 marca, 2023

Informujemy, że obecnie w budynku Urzędu Gminy Pleśna trwa przebudowa ściany bocznej budynku, gdzie znajdowało się wejście do Punktu Przyjęć Dzielnicowych. Przebudowa związana jest z dobudowaniem windy dla osób niepełnosprawnych oraz starszych. W związku z powyższym pojawiają się czasowe utrudnienia w funkcjonowaniu Punktu Przyjęć Dzielnicowych.

Na chwile obecną, na czas przebudowy, dzielnicowi mają udostępnione pomieszczenie w budynku Urzędu Gminy, mimo to, z przyczyn niezależnych, pojawiają się utrudnienia, szczególnie w piątki, gdzie dyżur dzielnicowych powinien być realizowany w godz. 15.00-17.00 a z uwagi na czas pracy osób funkcyjnych gminy nie zawsze może być udostępnione pomieszczenie w tych godzinach.

Planowane zakończenie przebudowy to II połowa maja 2023 r.
Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).