Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli
Pokaż menu

„TURYSTYCZNE SKARBY MAŁOPOLSKI – IV edycja” – zagłosuj na Dąbrówkę Szczepanowską

19 września, 2022

Województwo Małopolskie ogłosiło konkurs na najlepsze oferty i produkty turystyczne regionu. Laureaci oraz kandydaci wyróżnieni w każdej kategorii konkursowej zostaną objęci kampanią promocyjną realizowaną przez Małopolską Organizację Turystyczną. Laureat w kategorii „Miejsce z klimatem – miejscowość/gmina turystyczna” otrzyma nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego w wysokości 50 000 zł. Głosowanie trwa do 27 września 2022 r.

Gmina Pleśna reprezentowana jest w kategorii:

  • Miejsce z klimatem – miejscowość lub gmina turystyczna: miejscowość Dąbrówka Szczepanowska

Jak można zagłosować?

Pamiętaj, aby po wypełnieniu i wysłaniu formularza do głosowania dokonać jego zatwierdzenia przez kliknięcie w link aktywujący, który otrzymasz na Twój adres e-mail - dzięki temu Twój głos trafi tam, gdzie trzeba i zostanie policzony.

Zachęcamy do głosowania!
Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).