Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba

Terminarz zajęć organizowanych przez Centrum Kultury w Pleśnej

05 października, 2021

Informujemy, że od października rozpoczęły się zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych na rok szkolny 2021/2022. W celu usystematyzowania informacji, poniżej prezentujemy harmonogram zajęć.

Zajęcia w Ośrodku Sportowo – Rekreacyjnym „Relaks” w Łowczówku:
1. Zajęcia wokalne – spotkanie organizacyjne w piątek, 8 października o godz. 15.00,
2. Zajęcia z grafiki komputerowej dla dzieci – w każdy czwartek w godz. 15.00 – 16.00,
3. Zajęcia z podstaw obsługi komputera – w każdą środę w godz. 10.00 – 11.00,
4. Akademia Rysunku – w każdą środę o godz. 14.00,
5. Próby Gminnego Chóru „CANTANDO” – w każdą środę o godz. 18.00,
6. Próby Teatru „WPOPRZEK” – w każdy poniedziałek o godz. 18.00,
7. Zajęcia z tańca (dla dzieci) – w każdy piątek o godz. 16.30.

Zajęcia w filii Centrum Kultury w Janowicach:
1. Zajęcia kreatywne – w każdy wtorek o godz. 13.15,
2. Akademia Rysunku – w każdy wtorek o godz. 14.00,
3. Zajęcia z podstaw obsługi komputera – w każdy czwartek w godz. 17.30 – 18.30.

Zapraszamy.

Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.