Środa, 27 września 2023r. | Imieniny: Wincentego, Mirabeli, Justyny
Pokaż menu

Srebrny medal dla Rafała Szablowskiego

06 października, 2016

Rafał Szablowski - uczeń gimnazjum z Pleśnej - w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Szkolnej Indywidualnej Lidze Lekkoatletycznej zajął drugie miejsce. Wicemistrzostwo województwa wywalczył w pchnięciu kulą wynikiem 11m23cm. Zawody odbyły się 4 października w Krakowie na stadionie Lekkoatletycznym WKS  „Wawel”. Mimo bardzo trudnych warunków atmosferycznych zarówno Rafał, jak i pozostali uczestnicy zawodów dali z siebie wszystko. Naszą gminę i powiat w Krakowie reprezentowali również: Izabela Adamiak – 600m, Kinga Włodarczyk - 300m, Kamil Kocik  - 1000m, Krzysztof Zagól i Rafał Szablowski - rzut oszczepem. Należy wspomnieć, że od tego sezonu Rafał jest reprezentantem MLUKS Tarnów. Gratulujemy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.
Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).