Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Spotkanie dla grupy defaworyzowanej z obszaru LGD Dunajec-Biała

30 maja, 2023

Lokalna Grupa Działania Dunajec-Biała zaprasza na spotkanie mieszkańców obszaru, którzy należą do grupy osób defaworyzowanych, tj. kobiety, osoby bezrobotne, osoby poniżej 35 roku życia.

Spotkanie odbędzie się dnia 06 czerwca 2023 r. (tj. wtorek) od 10:00 do 13:00 w Pogórzańskim Biurze Festiwalowym w Zakliczynie (ul. Rynek 15, 32-840 Zakliczyn).

Zapraszamy do udziału w spotkaniu!

Więcej informacji na stronie www.dunajecbiala.pl, https://www.facebook.com/lokalnagrupadzialaniadunajecbiala/ lub pod nr telefonu 14 665 37 37.
Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).