Sobota, 8 maja 2021r. | Imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora

Są już wyniki X Gminnego Konkursu Palm Wielkanocnych

11 kwietnia, 2021

Jubileuszową, dziesiątą edycję Gminnego Konkursu Palm Wielkanocnych przyszło nam organizować w zgoła odmiennych warunkach. W związku z pandemią Covid-19, konkurs musiał zostać przeniesiony do sieci. Wszyscy zainteresowani udziałem mieli możliwość przesłać zdjęcia swoich prac na adres mailowy Centrum Kultury w Pleśnej.

W X Gminnym Konkursie Palm Wielkanocnych wzięło udział siedmioro uczestników. Komisja w osobach Jolanta Kuczera - Stankowska i Ewa Iwaniec na podstawie otrzymanych zdjęć dokonała oceny prac i postanowiła przyznać następujące wyróżnienia:

I miejsce - Koło Gospodyń Wiejskich "Pełna Chata" ze Szczepanowic

I miejsce - Amelia Krak z Pleśnej

II miejsce - Koło Gospodyń Wiejskich z Pleśnej

II miejsce - Krystyna, Piotr, Łukasz i Karol Michałek ze Świebodzina

III miejsce - Maja Ścieżka z Pleśnej

III miejsce - Teresa Maniak z Łowczówka

Wyróżnienie - Tymon Ścieżka z Pleśnej

Gratulujemy laureatom i dziękujemy za udział.
W związku z obowiązującymi obostrzeniami, nagrody rzeczowe nie są jeszcze dostępne w Centrum Kultury w Pleśnej. O możliwości odbioru nagród poinformujemy już wkrótce.

Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.