Środa, 17 kwietnia 2024r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Ja i moja Mama”

27 maja, 2020

W związku ze świętej wszystkich mam, Centrum Kultury zorganizowało dwa konkursy dla dzieci z terenu gminy Pleśna. W konkursie plastycznym pn. "Ja i moja Mama", wzięło udział sześciu uczestników. Komisja konkursowa w osobach: Jolanta Kuczera – Stankowska, Małgorzata Hajduga i Ewa Iwaniec, po obejrzeniu wszystkich prac postanowiła przyznać następujące wyróżnienia:

W kat. I. (dzieci od 5 do 8 roku życia):
I miejsce – Antonina Malec,
II miejsce – Seweryn Derus.

W kat. II. (dzieci od 9 do 12 roku życia):
I miejsce – Malwina Popiela,
II miejsce – Maja Ścieżka,
III miejsce – Amelia Budzyk i Julia Góral.

Gratulujemy wyróżnionym i dziękujemy za udział w naszym konkursie. Nagrody rzeczowe oraz dyplomy dostępne są w Centrum Kultury w Pleśnej. W przypadku braku możliwości odbioru nagrody osobiście, prosimy o kontakt telefoniczny: /14/ 6798 191.

Z przykrością informujemy, iż na konkurs literacki „Mój wymarzony dzień z Mamą” nie wpłynęły żadne zgłoszenia.

I miejsce Antonina Malec
II miejsce - Seweryn Derus
I miejsce - Malwina Popiela
II miejsce - Maja Ścieżka
III miejsce - Amelia Budzyk
III miejsce - Julia GóralGmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).