Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba

Rozporządzenie Powiatowego Lekarza Weterynarii w Tarnowie

08 października, 2021

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Tarnowie informuje, że na terenie gminy Pleśna został wyznaczony obszar zapowietrzony zgnilcem amerykańskim pszczół, zgodnie z Rozporządzeniem Nr 1/2021 Powiatowego Lekarza Weterynarii w Tarnowie z dnia 30 września 2021 r. w sprawie zwalczania zgnilca amerykańskiego pszczół na terenie powiatu tarnowskiego ziemskiego.

Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.