Wtorek, 9 sierpnia 2022r. | Imieniny: Romana, Ryszarda, Edyty

Rozbawiony “Relaks” na powitanie wakacji

27 czerwca, 2022

W upalne niedzielne popołudnie, 26 czerwca na terenie ośrodka "Relaks" w Łowczówku odbyła się impreza dla dzieci na rozpoczęcie wakacji. W programie pikniku znalazły się m.in. animacje i zabawy oraz park rozrywki w postaci dmuchanych zjeżdżalni. Dzieci z wymienionych wyżej atrakcji korzystały nieodpłatnie.

Panie z otwartego niedawno żłobka "Maluszki" w Pleśnej rozdawały balony oraz skręcane z balonów zwierzaki.
Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Pleśnej uruchomili kurtynę wodną, zapewniając tym samym nieco chłodu oraz dużo dobrej zabawy.

Organizatorem wydarzenia pod nazwą "Powitanie Lata na Relaksie" było Centrum Kultury we współpracy z prowadzącą animację Magdaleną Budzik, OSP KSRG Pleśna i żłobkiem "Maluszki' w Pleśnej.

Organizatorzy dziękują wójtowi gminy Pleśna za wsparcie finansowe przedsięwzięcia. Podziękowania kierują też w stronę instytucji i osób zaangażowanych w organizację i przede wszystkim dziękują dzieciom za obecność i wspólną zabawę.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z imprezy
(fot. S. Smoleń)

Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.