Poniedziałek, 28 września 2020r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka
Pokaż menu

Przygotowanie nowej Strategii Rozwoju Gminy Pleśna

14 września, 2020

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Pleśna! W sierpniu rozpoczęliśmy przygotowanie Strategii Rozwoju Gminy Pleśna. Będzie ona opisywać główne kierunki rozwoju naszej gminy w perspektywie najbliższych 10 lat (do 2031 roku).

W poniższej ankiecie chcielibyśmy dowiedzieć się, co Państwo myślą o lokalnych wyzwaniach, najważniejszych zadaniach oraz jak wyobrażają sobie Państwo naszą Gminę za 10 lat. Te propozycje będą dla nas wskazówką przy wyznaczaniu celów i działań w nowej Strategii Rozwoju.

Ankieta będzie dostępna do dnia 9 października 2020 r. Zapraszamy do wypełnienia!

Ankieta dotycząca rozwoju społeczno-gospodarczego Gminy Pleśna
Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).