Czwartek, 23 maja 2024r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina
Pokaż menu

Promocja rzemiosła, ginących zawodów i folkloru

17 lipca, 2018

Już 22 lipca 2018 roku (tj. niedziela) w Pleśnej będzie miała miejsce promocja rzemiosła, ginących zawodów i folkloru w ramach XVI Święta Owoców i Produktów Pszczelich. W tym roku zobaczymy aż 7 stoisk rękodzielniczych. W programie przewidziano także pokazy rzemiosła, warsztaty artystyczne i prezentacje rękodzielnicze. Serdecznie zapraszamy!
Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).