Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny

Powitanie Lata na Relaksie – animacje dla dzieci

21 czerwca, 2022

Centrum Kultury w Pleśnej zaprasza wszystkie dzieci na wspólne przywitanie wakacji. Startujemy w niedzielę, 26 czerwca o godz. 15.00 na terenie Ośrodka Sportowo - Rekreacyjnego "Relaks" w Łowczówku. Wstęp wolny!

W programie:
- animacje i zabawy dla dzieci,
- strefa rozrywki (m.in. dmuchane zjeżdżalnie, zamki),
- pokaz OSP KSRG Pleśna,
- lody, gofry, łakocie,
- strefa sportowa (boiska, plac zabaw).

Korzystanie ze wszystkich atrakcji (czyli animacje, dmuchane zamki) - za darmo!

Zapraszamy! 🙂

Plakat wydarzenia

Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.