Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba
Pokaż menu

Poświęcenie ośrodka „Relaks” podczas XXVIII Sesji

24 września, 2021

W czwartek, 23 września radni po raz pierwszy w historii gminy obradowali na terenie Ośrodka Sportowo – Rekreacyjnego „Relaks” w Łowczówku. Wybór miejsca posiedzenia związany był z poświęceniem wyremontowanego obiektu, którego dokonał nowy proboszcz parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pleśnej ks. Marek Gał.

Co więcej, wznowienie obrad po wakacyjnej przewie właśnie na „Relaksie” zdaje się także wyrazem podkreślenia wagi tej inwestycji na terenie gminy Pleśna. Sesja w Łowczówku była wydarzeniem wyjątkowym, kolejne obrady planowane są już tradycyjnie w sali posiedzeń Urzędu Gminy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia
(fot. S. Smoleń)

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z XXVIII posiedzenia
(STARnowa.tv)
Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).