Czwartek, 23 maja 2024r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina
Pokaż menu

POPULARYZACJA INICJATYW OBYWATELSKICH DLA ŚRODOWISKA

10 listopada, 2016

Zarząd stowarzyszenia GRUPA ODROLNIKA z siedzibą w Rzuchowej (33-114 Rzuchowa 1) serdecznie zaprasza na konferencję pn. "POPULARYZACJA INICJATYW OBYWATELSKICH DLA ŚRODOWISKA", która odbędzie się w Centrum Produktu Lokalnego w Rzuchowej dnia 17 LISTOPADA 2016 r.

Celem konferencji jest wymiana poglądów i doświadczeń w zakresie tworzenia i współpracy przy realizacji inicjatyw lokalnych, ich roli dla środowiska oraz wzmacniania więzi społecznych. Przedstawiony zostanie również modelowy obraz współpracy lokalnej na rzecz ochrony środowiska.

Projekt jest dofinansowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie umowa nr 218/2015/Wn12/EE-il/D.


PROGRAM i FORMULARZ ZGŁOSZENIA
Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).