Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Ogłoszenie Zakładu Gospodarki Komunalnej w Pleśnej

22 kwietnia, 2020

Zakład Gospodarki Komunalnej w Pleśnej przypomina, że odczyty wodomierzy u mieszkańców Gminy Pleśna zostają odwołane do 30 kwietnia 2020 r. Jednocześnie prosimy mieszkańców, którzy nie otrzymali faktury za wodę w kwietniu z miejscowości Rzuchowa, Świebodzin, Szczepanowice, Dąbrówka Szczepanowska, Woźniczna o podawanie stanu wodomierza telefonicznie lub drogą elektroniczną. W przypadku nie podania stanu wodomierza zostaną naliczone średnie zużycia na dzień 30 kwietnia 2020 r.

Nr telefonu: 14 67-98-408 lub 14 629-28-45
E-mail: zgkplesna@pofalcztdca.jbvonjo2et.o6l/pl
Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).