Wtorek, 9 sierpnia 2022r. | Imieniny: Romana, Ryszarda, Edyty

Ogłoszenie Zakładu Gospodarki Komunalnej w Pleśnej w sprawie wydawania wody

27 czerwca, 2022

Zakład Gospodarki Komunalnej w Pleśnej informuje, że pracownicy zakładu będą wydawać wodę do beczkowozów mieszkańców po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym tel. 660-774-260 i okazaniu faktury zakupu zapłaconej wody przy budynku Ochotniczej Straży Pożarnej wg harmonogramu:

• Szczepanowice w każdą środę od godz. 17:00 do 18:00,
  • Lichwin w każdy czwartek od godz. 17:00 do 18:00,
  • Janowice w każdy piątek od godz. 17:00 do 18:00.

W pozostałych dniach tygodnia na Oczyszczalni ścieków w Rzuchowej od 7:00 do 21:00 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym - tel. 660-456-494.

Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.