Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

Ogłoszenie o naborze uczestników do projektu stypendialnego

19 czerwca, 2020

Tadeusz Malik ogłasza nabór uczestników warsztatów edukacyjnych online nauki gry na instrumencie heligonka oraz harmonii polskiej w ramach projektu stypendialnego Melodie ludowe wygrane na heligonce i harmonii polskiej przyznanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego na upowszechnianie kultury w internecie Kultura w sieci.

Projekt pt. Melodie ludowe wygrane na heligonce i harmonii polskiej, to operacja edukacyjna mająca na celu reaktywowanie i upowszechnianie kultury muzycznej gry na instrumencie ludowym heligonka oraz harmonii polskiej na Pogórzu. W warsztatach online prowadzonych od lipca 2020 r. do września 2020 r. mogą wziąć udział dzieci oraz młodzież z obszaru Pogórza (gm. Zakliczyn, gm. Pleśna, gm. Ciężkowice, gm. Wojnicz).

Więcej informacji na temat warsztatów oraz zapisy uczestników do projektu pod nr telefonu 695-028-224. Rekrutacja uczestników projektu będzie trwać od 22 czerwca 2020 r. do 29 czerwca 2020 r. Ilość miejsc organiczna.
Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).