Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli

Oferta edukacyjna Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie

20 września, 2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie, która od roku akademickiego 2022/23 uruchamia nowy kierunek - prawo. Szczegółowe informacje na temat rekrutacji znajdują się na stronie https://rekrutacja.anstar.edu.pl/

Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.