Czwartek, 23 maja 2024r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina
Pokaż menu

Odwołanie spotkania konsultacyjnego – program „Czyste Powietrze”

20 kwietnia, 2020

Z uwagi na wprowadzenie na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii spowodowanym zakażeniami koronawirusem (wirusem SARS-CoV-2) oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów, zaplanowane na dzień 23 kwietnia 2020 r. spotkanie informacyjne dotyczące rządowego programu „Czyste Powietrze” zostaje odwołane.

Informacje o programach dotacyjnych znajdują się na stronach:

  1. Program Czyste Powietrze:
  2. Program Mój Prąd:
Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).