Sobota, 17 kwietnia 2021r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta

Odwołanie konkursów na stanowisko dyrektora publicznego przedszkola i dyrektorów publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Pleśna

31 marca, 2021

Wójt Gminy Pleśna informuje, że odwołuje się konkursy na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Janowicach oraz Przedszkola Publicznego im. Władysławy Majak w Pleśnej. Stosowne zarządzenie znajduje się załączniku do niniejszej wiadomości.

Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.