Sobota, 17 kwietnia 2021r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

Odwołanie konkursów na stanowisko dyrektora publicznego przedszkola i dyrektorów publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Pleśna

31 marca, 2021

Wójt Gminy Pleśna informuje, że odwołuje się konkursy na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Janowicach oraz Przedszkola Publicznego im. Władysławy Majak w Pleśnej. Stosowne zarządzenie znajduje się załączniku do niniejszej wiadomości.
Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).