Wtorek, 28 września 2021r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka
Pokaż menu

Oddział PTTK Ziemi Tarnowskiej zaprasza

02 sierpnia, 2021

PTTK Oddział Ziemi Tarnowskiej organizuje i zaprasza na sierpniowe wyjazdy. W niedzielę, 15 sierpnia pod nazwą "Pogórzańskie Winnice" kryje się wycieczka po lokalnych winnicach w gminie Pleśna. Druga z propozycji to wycieczka na Czerwone Wierchy planowana na 21 sierpnia. Szczegóły na plakatach i w biurze organizatorów: tel. /14/ 655 43 52.
Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).