Wtorek, 28 września 2021r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka

Oddział PTTK Ziemi Tarnowskiej zaprasza

02 sierpnia, 2021

PTTK Oddział Ziemi Tarnowskiej organizuje i zaprasza na sierpniowe wyjazdy. W niedzielę, 15 sierpnia pod nazwą "Pogórzańskie Winnice" kryje się wycieczka po lokalnych winnicach w gminie Pleśna. Druga z propozycji to wycieczka na Czerwone Wierchy planowana na 21 sierpnia. Szczegóły na plakatach i w biurze organizatorów: tel. /14/ 655 43 52.

Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.