Wtorek, 25 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty
Pokaż menu

NORDIC WALKING NA RECEPTĘ – 23.08.2018 DROGA LEŚNA – LUBINKA

14 sierpnia, 2018

"NORDIC WALKING NA RECEPTĘ" - patronat prof. nauk medycznych kardiolog Grzegorz Raczak przy wsparciu "AKADEMII ZDROWIA SANTANDERA" to ogólnopolska akcja, której kluczowym celem jest propagowanie aktywnego stylu życia poprzez podniesienie świadomości Polaków w kwestii zdrowia.

Dzięki dofinansowaniu przez Ministerstwo Sportu i Turystyki inicjatywy „Nordic Walking na Receptę”, akcja objęła aż 100 miejscowości na terenie całej Polski. Wspólne treningi będą odbywać się cyklicznie, przez 30 tygodni, do 27 listopada. Nad poprawnym wykonywaniem ćwiczeń będą czuwać profesjonalni instruktorzy z Polskiej Federacji Nordic Walking. Trenerzy będą prowadzić godzinne ćwiczenia, poprzedzone rozgrzewką w każdy czwartek o godzinie 18:00. Zajęcia odbywać się będą na świeżym powietrzu. Może wziąć udział w nich każdy bez względu na wiek czy poziom zaawansowania.

Wszystkie informacje na temat zajęć oraz lista miejscowości znajdują się na stronach, gdzie jest więcej informacji:
http://pfnw.eu/nordic-walking-na-recepte
https://www.santanderconsumer.pl/akademia-zdrowia/akademia

DATA I MIEJSCE SPOTKANIA: 23.08.2018 DROGA LEŚNA LUBINKA

KAŻDY UCZESTNIK MUSI MIEĆ SWOJE KIJE
Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).