Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy

16 kwietnia, 2020

W czwartek, 16 kwietnia w sali widowiskowej Centrum Kultury w Pleśnej odbyła się nadzwyczajna XIV Sesja gminnego samorządu. Posiedzenie zwołane zostało w celu zapewnienia ciągłego i prawidłowego funkcjonowania gminy. Radni głosowali nad uchwałami związanymi m.in. z opłatami za gospodarowanie odpadami komunalnymi, dopłatą do taryf dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków czy przedłużeniem terminów płatności rat podatku od nieruchomości.

Sesja Rady Gminy przeprowadzona została z zachowaniem wszystkich obowiązujących środków ostrożności i nakazów Ministerstwa Zdrowia na okres stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce.

Retransmisja z posiedzenia
(STARnowa.tv)
Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).