Miłosz Sawczak potrójnym medalistą Mistrzostw Polski w Kraśniku
Pochodzący ze Świebodzina Miłosz Sawczak wrócił z Kraśnika z trzema medalami. Znakomity start zawodnika KS Bronowianki Kraków w Mistrzostwach Polski Kadetów w Tenisie Stołowym, które rozegrane zostały w dniach 24 – 27 września 2020r., potwierdzają następujące wyniki:
Gra podwójna kadetów – pierwsze miejsce i złoty medal
Miłosz Sawczak/Mateusz Zalweski vs. Bartłomiej Skórko/Dawid Michna 3:0 (11:5, 11:9, 16:14)
Gra indywidualna kadetów – drugie miejsce i srebrny medal
Miłosz Sawczak vs. Mateusz Zalewski: 1:4 (5:11, 6:11, 11:8, 7:11, 9:11)
Gra podwójna mieszana kadetów i kadetek – trzecie miejsce i brązowy medal (wspólnie z Emilią Skuba)
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Klasyfikacja dostępna jest na:
https://www.pzts.pl/wydarzenia/indywidualne-i-druzynowe-mistrzostwa-polski-kadetow-19-20
Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów w tenisie stołowym rozegrane zostały w ramach XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych „Lubelskie 2020”. Organizatorami wydarzenia byli: Lubelska Unia Sportu, Polski Związek Tenisa Stołowego oraz Lubelski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego



