Wtorek, 26 września 2023r. | Imieniny: Wawrzynca, Kosmy, Damiana
Pokaż menu

Małopolskie Nagrody Poetyckie „Źródło” oraz “Małe Źródło” – konkursy dla poetów z kraju i zagranicy

24 maja, 2023

Centrum Sztuki Mościce oraz Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie ogłaszają start siódmej edycji Małopolskiej Nagrody Poetyckiej „Źródło” oraz trzeciej edycji "Małego Źródła". Patronat honorowy nad Konkursami objęła Pani Iwona Gibas, Członek Zarządu Województwa Małopolskiego. Pomysłodawcą Konkursu i przewodniczącym jury jest znakomity polski Poeta Józef Baran, rodem z Borzęcina.

Szczegółowe informacje, aktualności oraz Regulaminy konkursów na stronach:

www.nagrodazrodlo.pl

www.csm.tarnow.pl  ("Źródło")
www.csm.tarnow.pl  ("Małe Źródło")
www.borzecin.pl
https://www.facebook.com/nagrodazrodlo

Organizatorami wydarzeń są niezmiennie: Centrum Sztuki Mościce - Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego oraz Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie.

Małopolska Nagroda Poetycka „Źródło”
Małopolska Nagroda Poetycka „Małe Źródło”Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).