Środa, 17 kwietnia 2024r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

LKS Pogórze Pleśna zaprasza na zajęcia

14 sierpnia, 2023

W ramach projektu Małopolski KLUB będą LKS Pogórze Pleśna organizuje następujące zajęcia:

  • treningi motoryczne dla drużyny juniorów,
  • treningi indywidualne przygotowujące do gry w drużynie seniorów,
  • wakacyjne otwarte treningi piłki nożnej,

a także zostanie poprawiona dostępność poprzez organizację transportu.

Na wakacyjne treningi serdecznie zapraszamy chętnych do podjęcia rywalizacji zawodników z kategorii młodzik oraz trampkarz (roczniki 2009-2012). Informacje na temat terminów treningów przedstawiane są za pośrednictwem mediów społecznościowych klubu. Treningi motoryczne oraz zajęcia indywidualne realizowane będą zgodnie z cyklem treningowym przygotowanym przez trenerów.

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa - zarząd LKS Pogórze Pleśna
Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).