Czwartek, 28 stycznia 2021r. | Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza

LGD Dunajec-Biała organizuje konkurs dla kół gospodyń wiejskich na ludowe ozdoby świąteczne z naturalnych materiałów

02 grudnia, 2020

By zachować tradycje tworzenia dawnych ozdób świątecznych Lokalna Grupa Działania ogłasza KONKURS NA LUDOWE OZDOBY ŚWIĄTECZNE Z NATURALNYCH MATERIAŁÓW (ozdoby choinkowe jak również pozostałe ozdoby do powieszenia np. „pająki”) skierowany dla członków lub osób reprezentujących Koła Gospodyń Wiejskich z gmin wchodzących w skład LGD Dunajec-Biała tj.: Wojnicz, Pleśna, Zakliczyn, Ciężkowice.

Konkurs trwa od 1 do 18 grudnia 2020 roku.

Wszelkie szczegóły i karty zgłoszenia znajdziecie Państwo na stronie internetowej: KONKURS NA LUDOWE OZDOBY ŚWIĄTECZNE

bądź pod numerem telefonu 14 665 37 37

Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.